KONST / Litografier / Färglitografi 12894141
nr 1289 4141
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Torget. Signerad, numrerad 226/275. Motivet: 50x37cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:17:56
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.700 kr